Elektronika

Touch 1200

Je terminál ISOBUS nejnovější generace, použitelný na výšku nebo na šířku. Na displeji 12,1“ je možné zobrazit až pět funkcí najednou. Je standardně vybaven GSM modemem, takže všechna data stroje mohou být zaslány přímo do farmpilot portálu. Nabízí veškeré funkce pro řízení postřikovače. Lze dovybavit aplikacemi TRACK-Leader (satelitní navigace), SECTION-Control. Umožňuje přenos dat na USB flash disk. Možnost využití pro TRACK-Leader Auto.

řízení dávky: navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO Lze dovybavit Lze dovybavit

 

Touch 800

Odpovídá standardu ISOBUS normy 11783 a je k dispozici pro všechny stroje, které splňují tuto normu. Veškeré funkce řízení postřikovače lze doplnit aplikacemi TRACK-Leader (satelitní navigace), SECTION-Control (satelitní vypínání sekcí). Umožňuje přenos dat na USB flash disku. Na barevném dotykovém 8“ displeji je možné zobrazit dvě funkce najednou. Také možnost využití pro automatické řízení TRACK-Leader Auto.

řízení dávky: navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO Lze dovybavit Lze dovybavit

 

Comfort – Terminal

Splňuje nejvyšší požadavky na přesnost zemědělství. Odpovídá standardu ISOBUS normy 11783. COMFORT-Terminal nabízí veškeré funkce k řízení postřikovače, navíc lze doplnit aplikacemi TRACK-Leader (satelitní navigace), SECTION-Control (satelitní vypínání sekcí). Umožňuje přenos dat na USB flash disku. U Comfort-Terminalu s GSM modemem mohou být data zaslány přímo do farmpilot portálu. Má 10,4” barevný LCD displej.

řízení dávky: navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO Lze dovybavit Lze dovybavit

 

Basic – Terminal

Odpovídá standardu ISOBUS normy 11783 a je k dispozici pro všechny stroje, které splňují tuto normu. Basic-Terminál nabízí všechny základní funkce potřebné k provozování postřikovače na barevném displeji o velikosti 5,7“. Lze jej možné doplnit dalšími aplikacemi jako například TRACK-Leader (satelitní navigace) nebo SECTION-Control (satelitní vypínání sekcí).

řízení dávky: navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO Lze dovybavit Lze dovybavit

 

Track – Guide II

Je naváděcí systém, který umožňuje vedení stopy v několika režimech. Na barevném displeji se zobrazuje pole, ošetřená a neošetřená plocha, naváděcí stopa a překážky. Před hranicí pole a před překážkou je řidič upozorněn akustickým a vizuálním signálem. Tento systém umožňuje řidiči vypínat a zapínat postřik v přesném rozsahu, tímto nedochází k přestřikům nebo nedostřikům. Ve spodní části displeje se zobrazují rychlost, ošetřená plocha, neošetřená plocha, stopa a kvalita signálu D-GPS. Navigaci je možno použít na různé polní i luční práce: postřiky, hnojení, setí, seč trávy, válení, vláčení atd. Velmi snadná a rychlá instalace na jiný traktor. Standard ISOBUS.

řízení dávky: navigace: GPS vypínání sekcí:
Lze dovybavit ANO Lze dovybavit

 

Track – Guide III

Je vybaven dotykovým 8“ displejem s velmi dobrým přehledem a jednoduchým ovládáním. Funkce pro navádění navigace stejné jak Track-Guide II. Možnost využití pro automatické řízení Track-Leader Auto. Kompatibilní i pro jiné stroje. Standard ISOBUS.

řízení dávky: navigace: GPS vypínání sekcí:
Lze dovybavit ANO Lze dovybavit

 

Spraylight

Je řídící počítač pro automatickou regulaci dávky. Umožňuje ovládat max. 7 sekcí. Zobrazuje stav nádrže, tlak postřiku, ošetřenou plochu.

řízení dávky: navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO NE NE

 

Spraydos

Je plně automatická řídící jednotka pro postřikovače. Umožňuje ovládat max. 9-sekcí, rozkládání a naklápění ramen, osvětlení ramen, ruční přepínání sdružených trysek (selejet). Elektronický vodoznak zobrazuje stav nádrže, tlak postřiku.

řízení dávky: navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO NE NE

 

Stopspray

Stop Spray s ISOBUS – je ekonomicky výhodná varianta systému navigace a řízení postřiku s GPS vypínáním sekcí. Základem je terminál Track Guide, který lze doplnit o další aplikace. Řídit lze max. 9 sekcí.

řízení dávky: navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO ANO ANO

 

Přídavný S-Box k Joysticku

Je přídavný modul pro manuální ovládání jednotlivých sekcí, propojen s terminálem. Ideální pro nerovnoměrnou aplikaci (opravy zaplevelených hnízd). Ovládací panel má max. 13sekcí.

 

 

Tank – Control II

Slouží jako elektronický vodoznak stavu nádrže. Je-li postřikovač vybaven zařízením Topline, je možné na displeji TANK-Controlu II přepínat sací a tlakové funkce. Tyto funkce lze přepínat i z terminálu počítače.

 

 

 

Přijímač signálu D-GPS Egnos A101

Odchylka +/- 25 cm u navigátoru

 

 

 

 

 

 

Přijímač signálu D-GPS / Glonass AG-STAR

Odchylka +/- 20 cm

 

 

 

 

 

 

Přijímač signálu D-GPS Glonas Smart 6L Standartní /RTK

Podpora L1/L2 pásma. Základní varianta (Odchylka +/- 15 cm). Varianta RTK – placená korekce (Odchylka +/-  2 cm u navigátoru).

 

 

 

 

Section – Controll

Je software automatického vypínání sekcí u strojů s Isobus ve spojení s terminálem, TRACK-Leader a GPS signálem. SECTION-Control lze použít pro postřikovače, secí stroje a rozmetadla průmyslových hnojiv.

 

 

 

 

Track – Leader

Je software navigatoru pro terminály, který umožňuje ve spojení s D-GPS přijímačem rovnoběžné, identické, vyhlazené a obrysové vedení stopy.

 

 

 

 

Track-Leader AUTO

Je jednoduché dovybavení, které umožňuje automatické řízení stroje. Může být použito nezávisle na výrobci.

 

 

 

 

 

TRACK-Leader AUTO® eSteer

Řízení je osazeno do stávájícího volantu.

 

 

 

 

 

 

TRACK-Leader AUTO® Pro

Je pro traktory a stroje s hydraulickým řízením, které se doplní dalšími hydraulickými ventily.

 

 

 

 

 

TRACK-Leader AUTO® Iso

Je pro traktory a stroje, které jsou již připraveny pro řízení přes CAN sběrnici.

 

Konfigurátor TRACK-Leader AUTO®

 

Přehled terminálů