Elektronika

Touch 1200

Je terminál ISOBUS nejnovější generace, použitelný na výšku nebo na šířku. Na displeji 12,1“ je možné zobrazit až pět funkcí najednou. Je standardně vybaven GSM modemem, takže všechna data stroje mohou být zaslány přímo do farmpilot portálu. Nabízí veškeré funkce pro řízení postřikovače. Lze dovybavit aplikacemi TRACK-Leader (satelitní navigace), SECTION-Control. Umožňuje přenos dat na USB flash disk. Možnost využití pro TRACK-Leader Auto.

řízení dávky: navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO Lze dovybavit Lze dovybavit

 

Touch 800

Odpovídá standardu ISOBUS normy 11783 a je k dispozici pro všechny stroje, které splňují tuto normu. Veškeré funkce řízení postřikovače lze doplnit aplikacemi TRACK-Leader (satelitní navigace), SECTION-Control (satelitní vypínání sekcí). Umožňuje přenos dat na USB flash disku. Na barevném dotykovém 8“ displeji je možné zobrazit dvě funkce najednou. Také možnost využití pro automatické řízení TRACK-Leader Auto.

řízení dávky: navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO Lze dovybavit Lze dovybavit

 

Comfort – Terminal

Splňuje nejvyšší požadavky na přesnost zemědělství. Odpovídá standardu ISOBUS normy 11783. COMFORT-Terminal nabízí veškeré funkce k řízení postřikovače, navíc lze doplnit aplikacemi TRACK-Leader (satelitní navigace), SECTION-Control (satelitní vypínání sekcí). Umožňuje přenos dat na USB flash disku. U Comfort-Terminalu s GSM modemem mohou být data zaslány přímo do farmpilot portálu. Má 10,4” barevný LCD displej.

řízení dávky: navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO Lze dovybavit Lze dovybavit

 

Basic – Terminal

Odpovídá standardu ISOBUS normy 11783 a je k dispozici pro všechny stroje, které splňují tuto normu. Basic-Terminál nabízí všechny základní funkce potřebné k provozování postřikovače na barevném displeji o velikosti 5,7“. Lze jej možné doplnit dalšími aplikacemi jako například TRACK-Leader (satelitní navigace) nebo SECTION-Control (satelitní vypínání sekcí).

řízení dávky: navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO Lze dovybavit Lze dovybavit

 

Spraydos

Je plně automatická řídící jednotka pro postřikovače. Umožňuje ovládat max. 9-sekcí, rozkládání a naklápění ramen, osvětlení ramen, ruční přepínání sdružených trysek (selejet). Elektronický vodoznak zobrazuje stav nádrže, tlak postřiku.

řízení dávky: navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO NE NE

 

Stopspray

Stop Spray s ISOBUS – je ekonomicky výhodná varianta systému navigace a řízení postřiku s GPS vypínáním sekcí. Základem je terminál Track Guide, který lze doplnit o další aplikace. Řídit lze max. 9 sekcí.

řízení dávky: navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO ANO ANO

 

Tank – Control III

ISOBUS kompatibilní systém pro plnění nádrže a proplach postřikovače. Možnost výpočtu požadovaného množství postřiku. Ovládání funkcí na vnějším monitoru či pomocí terminálu v kabině.

 

 

 

Přijímač signálu D-GPS Egnos A101

Odchylka +/- 25 cm u navigátoru

 

 

 

 

 

 

Přijímač signálu D-GPS / Glonass AG-STAR

Odchylka +/- 20 cm

 

 

 

 

 

 

Přijímač signálu D-GPS Glonas Smart 6L Standartní /RTK

Podpora L1/L2 pásma. Základní varianta (Odchylka +/- 15 cm). Varianta RTK – placená korekce (Odchylka +/-  2 cm u navigátoru).

 

 

 

 

Section – Controll

Je software automatického vypínání sekcí u strojů s Isobus ve spojení s terminálem, TRACK-Leader a GPS signálem. SECTION-Control lze použít pro postřikovače, secí stroje a rozmetadla průmyslových hnojiv.

 

 

 

 

Track – Leader

Je software navigatoru pro terminály, který umožňuje ve spojení s D-GPS přijímačem rovnoběžné, identické, vyhlazené a obrysové vedení stopy.

 

 

 

 

Track-Leader AUTO

Je jednoduché dovybavení, které umožňuje automatické řízení stroje. Může být použito nezávisle na výrobci.