Krmné a míchací vozy Faresin

Vozy Faresin zahrnují krmné horizontální, vertikální i samojízdné vozy ve více než 90 variantách.

Faresin je výrobce, který své technice propůjčuje pokročilé technologie. Ty byly již několikrát oceněny na oborových veletrzích. I proto je tato značka oblíbená po celém světě.

Krmný a míchací vůz Faresin vám rádi pomůžeme vybrat přesně pro váš podnik. Ať už jde o malou farmu, nebo velkou zemědělskou společnost.


Vážní systémy Dinamica Generale

Společnost Dinamica Generale SPA, která je významným světovým výrobcem vážních systémů a systémů precizního krmení. Dinamica Generale vyrábí váhové systémy pro zemědělství, stavebnictví, strojírenství a lékařství. Systémy precizního krmení využívají nejmodernějších technologií na trhu, jako je NIR analyzér, optický analyzér kvality TMR, bezdrátový přenos dat, CAN komunikaci s ostatními systémy strojů a aplikace pro tablety či chytré telefony. V neposlední řadě Dinamica Generale působí jako významný OEM dodavatel systémů dálkového ovládání hydraulických funkcí strojů. Veškerá výroba je soustředěna na jednom místě a probíhá za přísných kvalitativních podmínek. Dinamica Generale je certifikovaným výrobcem dle ISO 9001:2008, ISO 140001:2004 a ISO 13485:2012.