Stroje APV


Kotoučová rozmetadla

Ideální k vysévání meziplodin, travního semena, podsevů, aplikaci přípravků k hubení slimáků a podobných granulátů.

Prospekt


Multidávkovače MD

Multidávkovač spojuje přednosti pneumatického secího zařízení a talířového rozmetadla. Přesné dávkování probíhá přes výsevní hřídel, rozptyl osiva prostřednictvím rozmetacího talíře – optimální pro přípravky k hubení slimáků při velkých pracovních záběrech. Vhodné rovněž pro aplikaci nejrůznějších meziplodin.

Prospekt


Pneumatická secí zařízení PS

Přes elektricky regulovaný dávkovací válec se osivo dostává do vzduchového kanálu, kde je dopravováno proudem vzduchu z elektrického / hydraulického nebo vývodovým hřídelem poháněného ventilátoru plastovými hadicemi k odrážecím plechům a rovnoměrně distribuováno nízko nad povrchem. Tím pádem je možné přesné vysévání i za větru.

Prospekt


Pneumatická secí zařízení PSD – edice HNOJENÍ

Pneumatické secí stroje jsou nyní dodávány také v novém speciálním provedení, které je vhodné pro rozmetání hnojiva. Při práci s hnojivem profitujete jak z nerezového provedení PS-přístrojů tak z jejich jednoduchého ovládání.

Prospekt


Luční brány GS

Luční brány APV se vyznačují kombinací dvou řad silných a dvou řad slabých zahnutých kruhových pružných prstů. Díky dvěma předním řadám prutů jsou vytrhávány plstě a plevele, zatímco zadní dvě řady slabších prutů oddělují zeminu z vytržených plstí a plevelů a zapracovávají aplikované travní osivo do půdy.

Prospekt


Kombinace na louky a pastviny GK

Kombinace na louky a pastviny GK se dokonale hodí ošetřování luk, k dosevu a novému výsevu trav jak v rovném, tak svažitém terénu. Díky jedinečné kombinaci prstů tloušťky 12 mm a vlečeného válce je drn optimálně zpracován a osivo následně ihned přitlačeno válcem.

Prospekt


Profi luční brány GP

Profi luční brány GP jsou vhodné pro péči o pastviny, pro přísevy a zakládání trvalých travních porostů. Díky jedinečné kombinaci silných 12-ti mm prutů a následně 8-mi mm prutů je travní drn optimálně zpracován.

Prospekt


Prutové brány

Kypřicí brána se vyznačuje robustní konstrukcí a různorodým použitím (obilí, kukuřice, řepa, řepka, sója, zelenina, louky a pastviny), díky tomu je nepostradatelným kultivačním zařízením v moderním zemědělství. Brána jako alternativa chemické likvidace plevele přispívá významnou měrou k ošetřování půdy.

Prospekt


Rozmetadlo pro zimní údržbu WD

Rozmetadlo WD je díky dávkovací jednotce z ušlechtilé oceli a robustní konstrukci spolehlivý pracovní stroj k použití pro profesionální zimní posyp.

Prospekt


Přehled všech produktů APV

Prospekt